Branża

  • Finanse / Ekonomia

Lokalizacje

  • Olsztyn
    (10-001)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Sprawozdawczości Podatkowej

Olsztyn

, Manpower Sp.z.o.o

Specjalista ds. Sprawozdawczości Podatkowej
Olsztyn

Opis stanowiska

Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Okolice Olsztyna

Zakres obowiązków:
-Sporządzanie deklaracji VAT, CIT, podatku akcyzowego,
-Przygotowanie kalkulacji i zestawienia podatku odroczonego,
-Współpraca z doradcami podatkowymi w Polsce i zagranicznych oddziałach Spółki,
-Przygotowywanie zestawień w systemach wewnętrznych i zewnętrznych,
-Weryfikacja księgowań pod względem podatkowym,
-Sporządzanie analiz, raportów i wewnętrznych opinii podatkowych,
-Analiza stanu zobowiązań i należności podatkowych,
-Bieżące śledzenie zmian w przepisach podatkowych.

Wymagania

-Wykształcenie wyższe o kierunku ekonomicznym bądź prawnym,
-Znajomość zagadnień ekonomiczno-finansowych, podatkowych i prawnych,
-Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
-Terminowość, sumienność, dokładność,
-Umiejętność pracy pod presją czasu.

Dodatkowym atutem będzie:
-Znajomości języka angielskiego
-Znajomość SAP

Oferujemy

-Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
-Możliwość rozwoju zawodowego,
-Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych obowiązków,
-Prace w prężnie rozwijającej się firmie.