Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Marki
    (05-270)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Sprzedawca w sklepie z wyposażeniem wnętrz

Marki

, Interimax

Sprzedawca w sklepie z wyposażeniem wnętrz
Marki

Opis stanowiska

Nowoczesna agencja rekrutacyjna INTERIMAX - realizująca projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw - aktualnie dla jednego ze swoich Klientów, lidera w branży wyposażenia wnętrz, poszukuje osób na stanowisko:
Sprzedawca
Miejsce pracy: Marki
Nr ref.: S/MAR/04/14

Zakres obowiązków:
• Obsługa Klientów zgodnie ze standardami firmy,
• Udzielanie na prośbę klienta informacji o oferowanych produktach,
• Aktywna sprzedaż - rozumiana jako prezentacja towaru, sugerowanie wyboru, który odpowiadałby potrzebom Klienta,
• Towarowanie i opieka nad powierzonym działem.
• Dbanie o estetykę punktu,
• Prace pomocnicze.

Wymagania

• Mile widziane doświadczenie w sprzedaży i handlu
• Znajomość zasad obsługi Klienta
• Status osoby uczącej się
• Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

Oferujemy

• Atrakcyjne warunki zatrudnienia
• Stabilne zatrudnienie
• Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego u renomowanego Pracodawcy
• Dłuższą perspektywę współpracy

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, prześlij nam swoje CV przez formularz zgłoszeniowy z dopiskiem: "S/MAR/04/14".

Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)". Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się z wybranymi osobami.

Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970).