Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Olsztyn
    (10-001)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku Specjalista ds. obsługi Klienta

Olsztyn

, Transcom Worldwide Poland Sp. Z o.o.

Specjalista ds. obsługi Klienta
Olsztyn

Opis stanowiska

Jeżeli chcesz nauczyć się profesjonalnej obsługi Klienta, rozwinąć swoją asertywność i pewność siebie?
Nie zastanawiaj się długo tylko dołącz do naszego Contact Centre!

Na chwilę obecną poszukujemy osób na stanowisko Specjalista ds. obsługi Klienta

Twoje obowiązki:
- bieżąca telefoniczna obsługa stałych Klientów
- wprowadzanie danych do systemu komputerowego
- budowanie dobrych relacji z Klientem
- obsługa Klienta na najwyższym poziomie

Wymagania

- kreatywność
- chęć uczenia się i rozwoju
- zaangażowanie i nastawienie na realizację celów
- zapał do pracy

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + wysokie prowizje i system motywacyjny (mamy szeroki wachlarz konkursów i bonusów, które dodatkowo zmotywują Cię do pracy i zwiększą Twoje wynagrodzenie)
- jasną i przejżystą ścieżkę kariery
- profesjonalne szkolenia
- zatrudnienie na umowę o pracę z możliwością przejścia na umowę o pracę

Prosimy o załączenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.”