Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Bydgoszcz
    (85-001)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku Doradca klienta w banku w Bydgoszczy

Bydgoszcz

, Bank Spółdzielczy w Chełmnie

Doradca klienta w banku w Bydgoszczy
Bydgoszcz

Opis stanowiska

Bank Spółdzielczy w Chełmnie zatrudni:
Doradcę klienta
Miejsce pracy: Bydgoszcz

Główne zadania:
• sprzedaż produktów bankowych
• pozyskiwanie nowych Klientów
• przygotowywanie dla Klientów indywidualnych rozwiązań z zakresu finansów
• współpraca z Klientami indywidualnymi i firmowymi
• realizacja nałożonych celów biznesowych
• doradztwo i kompleksowa obsługa klienta w zakresie sprzedaży produktów bankowych
• zapewnianie wysokiej jakości obsługi Klienta

Wymagania

• doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze Klienta (mile widziane)
• łatwość nawiązywania relacji biznesowych
• wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
• bardzo dobra organizacja pracy
• umiejętność pracy pod presją czasu
• komunikatywność, zaangażowanie
• mocne zorientowanie na cel i Klienta
• chęć rozwijania się i doskonalenia własnych umiejętności
• znajomości lokalnego rynku
• bardzo dobrej umiejętności obsługi MS Office
• umiejętności identyfikacji potrzeb klienta oraz doradztwa w zakresie doboru odpowiedniego produktu / usługi
• zaangażowania i zorientowania na cel
• inicjatywy i samodzielności w działaniu

Oferujemy

• pracę w stabilnej instytucji finansowej
• pełną opiekę dedykowanego menedżera, który nauczy się wszystkiego, co jest potrzebne do wykonywania pracy i bycia skutecznym sprzedawcą
• możliwość sprzedaży produktów, które cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony Klientów
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• przyjazną atmosferę pracy