Branża

  • Bankowość / Księgowość

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku SENIOR ACCOUNTANT - GENERAL LEDGER ACCOUNTANT (J. ANGIELSKI)

Warszawa

, HR SYSTEMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

SENIOR ACCOUNTANT - GENERAL LEDGER ACCOUNTANT (J. ANGIELSKI)
Warszawa

Opis stanowiska

Zakres obowiązków: obsługa procesów księgowych zgodnie z wewnętrznymi standardami firmy; przygotowywanie terminowych raportów i sprawozdań; prowadzenie dokumentacji finansowej; dbałość o najwyższą jakość w procesach biznesowych.

Wymagania

Wykształcenie wyższe z zakresu finanse/rachunkowość; bardzo dobra znajomość języka angielskiego (C1); min. 2-3 letnie doświadczenie w księgowości, bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy

Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów, możliwość wykorzystywania znajomości języków obcych, rozwój w firmie o stabilnej pozycji rynkowej.