Branża

  • Edukacja / Szkolenia

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Sekretarka (j. angielski)

Warszawa

, Towarzystwo Edukacyjne Sokrates-studium języków obcych

Sekretarka (j. angielski)
Warszawa

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
Pomoc w obsłudze klienta oraz w pracy biura szkoły językowej. Czas pracy 8h dziennie- głównie popołudniu.

Wymagania

Wykształcenie min. wyższe licencjackie; umiejętność obsługi pakietu MS Office; zdolności organizacyjne; mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta; wysoka kultura osobista; znajomość języka angielskiego na poziomie B1.

Oferujemy

- umowę o pracę na czas próbny
- możliwość rozwoju zawodowego