Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Lublin
    (20-001)

Praca na stanowisku DORADCA TECHNICZNO HANDLOWY

Lublin

, P.W. Structum Sp. z o.o.

DORADCA TECHNICZNO HANDLOWY
Lublin

Opis stanowiska

Structum Sp. z o.o. jest internetową firmą technologiczną obecną na rynku już od 23 lat. Zarządzamy grupą branżowych portali internetowych. Dystrybuujemy produkty i rozwiązania technologiczne dla budownictwa i przemysłu. Naszymi odbiorcami są firmy wykonawcze i instytucje zarządzające infrastrukturą techniczną.

Do rozwoju jednego z naszych portali TECHNOLOGIE-BUDOWLANE.COM, oferującego nowoczesne produkty i rozwiązania techniczne dla budownictwa, poszukujemy osoby na stanowisko:

Doradca Techniczno - Handlowy

praca w formie zatrudnienia na umowę o pracę na zastępstwo

Miejsce i rodzaj pracy

Lublin - praca w biurze

Cele i zadania

realizacja uzgodnionych celów sprzedażowych,
doradztwo oraz kompleksowa obsługa sprzedaży materiałów budowlanych,
skuteczne i aktywne pozyskiwanie klientów, dostawców i produktów,
utrzymanie i rozwój relacji z klientami,
przygotowywanie poradników technicznych,
aktualizacja katalogu produktów.

Wymagania

wykształcenie wyższe lub średnie techniczne,
zainteresowania i kompetencje związane z branżą budowlaną,
łatwość nawiązywania kontaktów biznesowych,
umiejętność budowania relacji biznesowych,
umiejętność posługiwania się komputerem i korzystania z Internetu,
sumienność i dokładność.

Mile widziane

doświadczenie w aktywnej sprzedaży,
doświadczenie w obsłudze klienta,
zainteresowania marketingowe,
znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu średnim,
poczucie humoru.

Oferujemy

ciekawą pracę stacjonarną w biurze w innowacyjnej firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
motywacyjny system wynagrodzeń,
szkolenia produktowe,