Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Poznań
    (60-942)

Praca na stanowisku Projektant / Konstruktor

Poznań

, ANTIDOTUM Agencja Zatrudnienia

Projektant / Konstruktor
Poznań

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Sady k/Poznania
Nr ref.: inz/sad/2016

Zadania:
- projektowanie i konstruowanie kabin lakierniczych, urządzeń wentylacyjnych oraz konstrukcji blachowych,
- tworzenie dokumentacji technicznej pod produkcję,
- zarządzanie zmianami, oraz nadzór nad dokumentacją,
- współudział przy budowie kabin lakierniczych,
- kontrolowanie postępu prowadzonych prac.

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe – mile widziane mechanika i budowa maszyn, wentylacja,
- znajomość zagadnień związanych z projektowaniem i konstruowaniem,
- biegła znajomość rysunku technicznego,
- znajomość oprogramowania Inventor, AutoCAD, MS Office,
- gotowość do wyjazdów służbowych w kraju i za granicą,
- minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
- umiejętność pracy w zespole,
- kreatywność i skuteczność w działaniu oraz szybkość przyswajania nowej wiedzy,
- dodatkowym atutem będzie znajomość wykonywania obliczeń statystycznych i wytrzymałościowych

Oferujemy

- zatrudnienia na umowę o pracę bezpośrednio u Pracodawcy,
- możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
- uczestnictwo w innowacyjnych projektach.