Branża

  • Budownictwo

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Lipsk
    (Niemcy)

Praca na stanowisku Monter instalacji sanitarnych , gazowych , klimatyzacji

Cała Polska

, Active Medica

Opis działalności firmy

Firma Active Medica o nr certyfikatu 9754 prowadzi działalność od 2007 roku. Jesteśmy przekonani że pomożemy także Tobie. Wystarczy że skontaktujesz się z nami. Świadczymy usługi konsultingowe osobom poszukującym pracy oraz pracodawcom

Monter instalacji sanitarnych , gazowych , klimatyzacji
Cała Polska

Opis stanowiska

Firma Active Medica poszukuję dla swoich Partnerów w Niemiec osób chcętnych do pracy na stanowiskach:

Monter instalacji

-sanitarnych

-gazowych

-klimatyzacji

Wymagania

  • komunikatywna znajomość języka
  • uprawnienia zawodowe
  • samochód dostępny na wyjazdy ( mile widziane )
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • umowa o pracę z niemieckim pracodawcą
  • pełny etat + możliość nadgodzin
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zakwaterowanie
  • opiekę koordynatra polskojęzycznego

w razie pytań zapraszamy na naszą stronę www.activemedica.eu