Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Lokalizacje

  • Poznań
    (60-942)

Praca na stanowisku Asystent w dziale rekrutacji

Poznań

, AUDIT SP. Z O.O.

Asystent w dziale rekrutacji
Poznań

Opis stanowiska

W związku z dużym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydata na stanowisko:
ASYSTENT W DZIALE REKRUTACJI
/miejsce pracy: Poznań, wielkopolskie/
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• Publikacja ogłoszeń
• Aktualizacja bazy danych
• Pomoc w planowaniu i rekrutacji pracowników
• Pomoc w czynnościach administracyjnych
• Weryfikacja i selekcja aplikacji zgodnie z poszukiwanymi profilami
• Pomoc w przygotowywaniu analiz i raportów z zakresu rekrutacji (Excel, Office)
• Monitorowanie trendów na rynku pracy

Wymagania

• Wykształcenie wyższe
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane (nie jest wymagane)
• Wysoka motywacja do podjęcia nowego wyzwania
• Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność planowania czasu pracy
• Znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację
• Inicjatywa, kreatywność, otwartość
• Podzielność uwagi oraz umiejętność pracy pod presją czasu
• Gotowość odbycia 2-miesięcznej praktyki w głównej centrali firmy w Gorzowie Wielkopolskim

Oferujemy

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”