Branża

  • Transport / Kierowcy

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Kierowca autobusu- Lipsk

Wrocław

, EU Workers

Kierowca autobusu- Lipsk
Wrocław

Opis stanowiska

Międzynarodowa agencja doradztwa personalnego Eu Workers z siedzibą we Wrocławiu poszukuje osób zainteresowanych pracą stałą w Niemczech. Wszystkim naszym kandydatom oferujemy niemiecką umowę o pracę, niemieckie świadczenia socjalne oraz możliwość podjęcia pracy od zaraz.
Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 13629

Obecnie dla naszego klienta, niemieckiej, prężnie rozwijającej się firmy transportowej poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Kierowca autobusu- Lipsk, system 2/1
Miejsce pracy: Lipsk
Opis stanowiska:
• transport pasażerów na terenie Niemiec (zarówno linie podmiejskie jak i autobusy turystyczne)
• praca w systemie 2/1
• sprzedaż biletów
• udzielanie informacji pasażerom odnośnie podróży

Wymagania

• prawo jazdy kategorii D z kodem 95
• kartę kierowcy
• minimum dwuletnie doświadczenie w transporcie pasażerów
• komunikatywna znajomości języka niemieckiego
• chęć do pracy
• punktualność i dbałość o powierzone zadania

Oferujemy

• stałą pracę w oparciu o niemiecką umowę o pracę
• atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i diet
• niemieckie ubezpieczenie i świadczenia socjalne
• zakwaterowanie