Branża

  • Edukacja / Szkolenia

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku Konsultant edukacyjny

Kraków

, Akademia Pozytywnej Profilaktyki

Konsultant edukacyjny
Kraków

Opis stanowiska

Prężnie rozwijająca się firma szkoleniowa poszukuje osób na stanowisko Konsultanta edukacyjnego.

Jeśli,

jesteś osobą aktywną, posiadasz umiejętność szybkiego uczenia się oraz wysoką kulturę osobistą,
lubisz kontakt z klientem,
z łatwością przychodzi Ci budowanie długofalowych relacji,
poszukujesz stabilnej współpracy z firmą oferującą ciekawą i sprawdzoną ofertę szkoleniową

Wymagania

stałego, regularnego telefonicznego kontaktu z Klientami,

elastyczności, wytrwałości i zorientowania na potrzeby Klienta

samodzielnego organizowania szkoleń pod kątem logistycznym;

nadzoru nad przebiegiem szkoleń;

godnego reprezentowania pracodawcy;

Oferujemy

system wynagradzania zachęcający do odnoszenia sukcesów (bez limitu w wysokości premii)

zespołowość, możliwość wymiany doświadczeń oraz rozwoju osobistego

stabilną współpracę z firmą oferującą sprawdzone i nowoczesne szkolenia, z pomysłem na przyszłość