Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Pisz
    (12-200)

Praca na stanowisku Sprzedawca oraz kierownik w sklepie Cliff Sport

Pisz

, Cliff Sport

Sprzedawca oraz kierownik w sklepie Cliff Sport
Pisz

Opis stanowiska

Cliff Sport poszukuje kandydatów na stanowiska:

Kierownik sklepu oraz sprzedawca
Miejsce pracy: Pisz, ul. Warszawska 48

Obowiązki:
-obsługa klientów
-dbanie o porządek w sklepie
-przygotowywanie odpowiedniej ekspozycji towaru
-dbanie o wizerunek firmy
-przyjmowanie dostaw

Wymagania

-komunikatywność,
-dyspozycyjność
-znajomość obsługi komputera
-dyspozycyjność i samodzielność
-dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
-umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

-pracę w miłej atmosferze z młodym zespołem
-pracę w interesującej sportowej branży
-stałe wynagrodzenie
-możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji