Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Specjalista Informatyk Systemy bezpieczeństwa IT

Warszawa

, Firma ABC Sp. z o.o. WARSZAWA

Specjalista Informatyk Systemy bezpieczeństwa IT
Warszawa

Opis stanowiska

Firma poszukuje informatyka ze znajomością obsługi systemów bezpieczeństwa IT
Miejsce pracy – Warszawa , woj. mazowieckie
• Nadzorowanie systemów bezpieczeństwa IT
• Prowadzenie szkoleń bezpieczeństwa IT
• Nadzorowanie i wdrażanie działań korygujących
• Przygotowanie i zarządzanie dokumentacją systemową
• Realizacja polityki zarządzania bezpieczeństwem IT

Wymagania

• znajomość norm i zagadnień związanych z bezpieczeństwem informacji
• znajomość systemów informatycznych związanych z bezpieczeństwem
• wymagana samodzielność, dokładność, dyspozycyjność
• umiejętność pracy w zespole
• znajomość programów biurowych oraz specjalistycznych
• doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

• dobre warunki pracy w rozwijającej się firmie
• możliwość rozwoju