Branża

  • Transport / Kierowcy

Lokalizacje

  • Opole
    (45-001)

Praca na stanowisku Kierowca na samochody ciężarowe

Opole

, PPHU Gall

Kierowca na samochody ciężarowe
Opole

Opis stanowiska

Certus GmbH jest firmą godną zaufania z wieloletnim stażem na rynku, mającą zasięg międzynarodowy.

Oferujemy zatrudnienie na niemieckich warunkach. Wszyscy pracownicy otrzymują niemiecką umowę o pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnymi oraz dostępem do opieki medycznej. Pomożemy Ci skutecznie, szybko i bezpiecznie znaleźć stabilną pracę w Niemczech.
Warunek konieczny: komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Kierowca

Miejsce pracy: Niemcy - Hannover
Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy:

- wykonywanie poleceń przełożonych
- transport

Wymagania

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy)
- kilkuletnie doświadczenie na ww. stanowisku kierowcy
- stosowne uprawnienia na prowadzenie pojazdów ciężarowych
- umiejętność posługiwania się wózkiem widłowym ręcznym
- chęć i motywacja do pracy
- samodzielność
- dokładność

Oferujemy

- zatrudnienie na warunkach niemieckich- Pracodawca (nie w delegacji)
- atrakcyjne wynagrodzenie
- składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę
- możliwość pracy w nadgodzinach (jeśli opcja ta jest niedostępna – informujemy o tym)
- możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy
- wsparcie naszych Konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia
- możliwość zjazdów do Polski
- ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny
- respektowane prawo do urlopu
- nasze usługi są bezpłatne

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm". Kontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami.