Branża

  • Transport / Kierowcy

Lokalizacje

  • Bełchatów
    (97-400)

Praca na stanowisku Kierowca Autotransportera

Bełchatów

, Sanpro Consulting

Kierowca Autotransportera
Bełchatów

Opis stanowiska

Sanpro Consulting BPO to zespół ludzi z pasja, którzy na co dzień zajmują się organizacją zatrudnienia oraz rekrutacją, proponując najlepszym kandydatom pracę a klientom kompleksową obsługę w obszarze obejmującym HR Management.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko Kierowca Autotransportera
(nr ref. KA/16)
Transport Międzynarodowy: Niemy, Dania, Benelux, Włochy, Słowenia

Poszukujemy kierowców dla naszego klienta zajmującego się transportem międzynarodowym nowych aut. W związku z powyższym chcielibyśmy zaproponować współpracę kierowcom, którzy byliby zainteresowani transportem międzynarodowym na teren Niemiec, Dani kraje Benelux; sporadycznie Włochy i Słowenia. Baza znajduje się w Bełchatowie oraz okolicach Tych.

Wymagania

Miło nam będzie spotkać się i porozmawiać z kierowcami, którzy posiadają:

- min roczne doświadczenie w transporcie międzynarodowym
- posiadają prawo jazdy kat. C + E
- ważne świadectwo kwalifikacji lub ukończonego kursu na przewóz rzeczy
- aktualne zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy

- wynagrodzenie 6000,00 – 7000,00 netto
- wyjazdy bezweekendowe
- współpraca w oparciu o umowę o pracę
- telefon
- odzież robocza + buty + ekwiwalent za pranie
- auto wyposażone do wszystkich opłat drogowych; karty płatnicze
- możliwość przyuczenia kierowców do pracy na autotransporterze

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
(zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. U Nr 133 poz. 883)".