Branża

  • Kasjerzy / Ekspedienci

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Doradca Klienta w Punkcie eSmokingWolrd/Warszawa-Praga Połud

Warszawa

, EsmokingWorld

Doradca Klienta w Punkcie eSmokingWolrd/Warszawa-Praga Połud
Warszawa

Opis stanowiska

Sprzedaż i prezentacja produktów firmy eSmokingWorld (PL)

Budowanie długofalowych relacji z klientami
Doradztwo w zakresie e-palenia,
Przekazywanie codziennych raportów do centrali,
Składanie zamówień i pilnowanie stanu zapasów.

Wymagania

Pewność siebie oraz ukierunkowanie na cel,
Rozwinięte umiejętności interpersonalne i sprzedażowe,
Doświadczenie w sprzedaży produktów i usług,
Wysoka motywacja finansowa,
Komunikatywność,
Dobra organizacja pracy,
Dyspozycyjność i odpowiedzialność,
Otwartość na nowe wyzwania,
Obsługa MS Office,
Mile widziane osoby palące e-papierosy.
Znajomość tematyki e-papierosów oraz kasy fiskalnej będzie dodatkowym atutem.
Mile widziani studenci!
Osoby palące e-papierosy będą mieli pierwszeństo w procenie rekrutacji!

Oferujemy

Umowa zlecenie,
Szkolenia,
Podstawa plus motywacyjny system premiowy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji oraz po jego zakończeniu na potrzeby kolejnych rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”