Branża

  • Zdrowie/ Opieka / Rekreacja

Lokalizacje

  • Wronki
    (19-411)

Praca na stanowisku Technik Farmaceutyczny

Wronki

, WysoccyZaborowscy Partners Sp. z o.o. Sp. K.

Technik Farmaceutyczny
Wronki

Opis stanowiska

WysoccyZaborowscy Partners Sp. z o.o. Sp. K.
Nasze biuro zajmuje się kompleksową obsługą przedsiębiorstw w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych, podatków, kadr i płac. Ponadto świadczymy usługi doradztwa w obszarach podatkowym, księgowym, rachunkowym oraz personalnym.

Dla naszego Klienta, ogólnopolskiej sieci aptek, poszukujemy osoby na stanowisko:

TECHNIK FARMACEUTYCZNY

Miejsce pracy: Wronki
ZAKRES ODPOWIEDZIALNOŚCI:
• Profesjonalna i rzetelna obsługa pacjentów
• Prawidłowa realizacja recept
• Przygotowywanie leków recepturowych
• Współudział w realizacji planów sprzedażowych
• Profesjonalne prowadzenie sprzedaży

Wymagania

• Ukończona szkoła policealna lub w trakcie studiów farmaceutycznych
• 2-letnie doświadczenie na stanowisku stażysty w aptece
• Znajomość procedur specyficznych dla sektora farmacji
• Umiejętność obsługi komputera MS Office
• Dyspozycyjność, skrupulatność, samodzielność i odpowiedzialność

Oferujemy

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Korzystne warunki finansowe
• Otwarte podejście do kwestii ustalania grafiku pracy
• Ubezpieczenie grupowe
• Możliwość rozwoju zawodowego
• System szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
• Możliwość zdobywania wiedzy i umiejętności w zakresie opieki farmaceutycznej

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Spółkę WysoccyZaborowscy Partners Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2015 poz. 2135)".