Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Ełk
    (19-300)

Praca na stanowisku Specjalista ds. zakupów

Ełk

, WORK SERVICE S.A.

Specjalista ds. zakupów
Ełk

Opis stanowiska

OBOWIĄZKI:
• realizacja zakupów materiałów elektronicznych i technologicznych do produkcji
• pełna obsługa łańcucha dostaw: badanie rynku, zapytania, oferty, wybór dostawcy, negocjacje, zamówienia, reklamacje, umowy, logistyka
• rozwijanie współpracy z dostawcami europejskimi i dalekowschodnimi
• poszukiwanie i wybór nowych dostawców
• wspieranie projektów rozwojowych w zakresie obsługi logistycznej
• ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy

Wymagania

• wykształcenie wyższe
• znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (w mowie i piśmie)
• biegła znajomość programów MS Office w szczególności Excel
• zdolności analityczne, samodzielność, dokładność i dobra organizacja pracy
• umiejętność pracy pod presją czasu i pracy w zespole
• zaangażowanie i konsekwencja w dążeniu do celu
• wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne
• minimum 2 letnie doświadczenie

Oferujemy

- Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole
- Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
- Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)
- Możliwość długofalowej współpracy