Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Tarnów
    (33-100)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku Dedykowany Sprzedawca Sony

Tarnów

, Grey Matters

Dedykowany Sprzedawca Sony
Tarnów

Opis stanowiska

Jeżeli cenisz jakość i profesjonalizm,
jeżeli kręcą Cię wyjątkowe produkty,
niebanalny design, fascynują Cię nowinki
technologiczne, rozpocznij przygodę ze sprzedażą produktów SONY.

Wymagania

Od kandydatek/ kandydatów oczekujemy entuzjazmu, komunikatywności,
ambitnego podejścia do osiągania założonych celów.

Dodatkowymi atutami będą:
- znajomość branży RTV
- komunikatywna znajomość j. angielskiego
- doświadczenie w sprzedaży

Oferujemy

Zapewniamy pracę w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole ludzi pełnych pasji.
Oferujemy profesjonalne i częste szkolenia produktowe oraz sprzedażowe.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem przez formularz zgłoszeniowy . Proszę umieścić klauzulę o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883)”