Branża

  • Internet / E-commerce / Nowe media

Lokalizacje

  • Białystok
    (15-001)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku Doradca ds. reklamy internetowej

Białystok

, www.polsha24.com

Doradca ds. reklamy internetowej
Białystok

Opis stanowiska

Mówisz dobrze po rosyjsku? Ta praca jest dla Ciebie!
Rosyjskojęzyczny portal www.polsha24.com poszukuje/zatrudni handlowców do sprzedaży usług reklamowo-marketingowych (najlepiej osoby rosyjskojęzyczne).

Wymagania

*doświadczenie w sprzedaży,
*zaangażowanie,
*odpowiedzialność,
*samodzielność,
*dyspozycyjność czasowa,
*umiejętność obsługi komputera i pakietu Office

Oferujemy

*interesującą, pełna wyzwań pracę w młodym zespole
*realną możliwość rozwoju zawodowego i awansu
*wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy
*profesjonalny system szkoleń
*niezbędne narzędzia pracy (notebook, telefon)