Branża

  • Budownictwo

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Poznań
    (61-772)

Praca na stanowisku Elektryk - praca w Niemczech

Cała Polska

, Human Pro Sp. z o.o.

Opis działalności firmy

Human Pro Sp. z o.o. jest agencją pracy i doradztwa personalnego, wpisaną do krajowego rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 3502. Human Pro działa w sferze nowoczesnych rozwiązań kadrowych, rozwoju personelu i doradztwa dla firm.

Elektryk - praca w Niemczech
Cała Polska

Opis stanowiska

Do pracy na terenie Niemiec poszukujemy doświadczonych elektryków do pracy na budowach oraz przy monatażu urządzeń.

Wymagania

- doświadczenie w wykonywaniu instalacji elektrycznych

- umiejętność czytania schematów i planów

- uprawnenia SEP

- znajomość języka niemieckiego

- mile widziane posiadanie własnego samochodu

Oferujemy

- atrakcyjna stawka godzinowa

- umowa o pracę wg. prawa niemieckiego

- bezpłatne zakwaterowanie

- dodatkowe wynagrodzenie za własne auto