Branża

  • Budownictwo

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • bergen
    (Norwegia)

Praca na stanowisku Monter wentylacji

bergen

, Selecta HR

Opis działalności firmy

Rekrutacja międzynarodowa, headhunting, direct search

Monter wentylacji
bergen

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, dużej firmy budowlanej z Bergen w Norwegii, poszukujemy kandydatów z doświadczeniem w pracy jako monter wentylacji i urządzen klimatyzacyjnych.

Prace prowadzone są na dużych obiektach typu biurowce, hotele oraz budynki uzyteczności publicznej. Nasz Klient zapewnia ciągłość prac, przez co zależy mu na długofalowej relacji.

Wymagania

• Mile widziane wykształcenie kierunkowe
• Min. 3 lata udokumentowanego świadectwami pracy doświadczenia jako monter wentylacji
• Znajomość rysunku technicznego
• Język angielski na poziomie dobrym, umożliwiającym swobodną komunikację w trakcie interview i z pracodawcą
• Pozytywne referencje od byłych pracodawców
• Motywacja do pracy w Skandynawii

Oferujemy

• Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy
• Stawka gwarantowana zgodna z norweskimi standardami i norweskim prawem pracy - min 185 NOK brutto za godzinę
• Możliwość długoterminowej współpracy
• Ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy
• Zapewniamy zakwaterowanie
• W wyniku zatrudnienia w oparciu o norweską umowę pracy pracownikom przysługują inne świadczenia jak np.: pełne ubezpieczenie zdrowotne, odprowadzanie składek emerytalnych itp.