Branża

  • Praca Fizyczna

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Rotterdam
    (Niderlandy)

Praca na stanowisku POMOCNIK DEKARZA

Opis działalności firmy

Firma Good Job rekrutuje pracowników do sektorów produkcyjnych, logistycznych oraz ogrodniczych. Poszukujemy również specjalistów w branżach budowlanych, spawaczy oraz monterów. Codziennie dostajemy nowe oferty pracy od naszych sprawdzonych klientów. Bezpieczeństwo, fachowa pomoc w sprawach formalnych oraz zadowolenie naszych klientów ,to dewiza naszej firmy.KRAZ 11653

POMOCNIK DEKARZA
Rotterdam

Opis stanowiska

Firma Good Job rekrutuje pracowników do sektorów produkcyjnych, logistycznych oraz ogrodniczych 11653.

OPIS PRACY: Praca polegająca na pomocy w montażu podkładów i pokryć dachowych, zarówno dachówką jak i papą termozgrzewalną, montowaniu rynien i inne prace ogólno dekarskie. Prace będą się odbywały na nowo powstałych budynkach jak i starszych wymagających renowacji. Praca polegająca na ścisłej współpracy i pomocy z istniejącą kadra pracowników.

Wymagania

– doświadczenie w tego typu pracy
– mile widziane prawo jazdy
– mile widziany komunikatywny język angielski
– chęć i motywacja do pracy

Oferujemy

– legalną pracę u sprawdzonego klienta na warunkach holenderskich
– atrakcyjne wynagrodzenie (wypłata co 4 tygodnie)
– możliwość dodatkowych godzin w soboty
– mieszkanie
– ubezpieczenie
– bezpłatny dojazd do pracy na terenie Holandii
– opiekę koordynatora