Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Warmenhuizen
    (Niderlandy)

Praca na stanowisku PRACOWNIK LINII PRODUKCYJNEJ (owoce i warzywa)

Warmenhuizen

, Good Job Aleksander Nowak

Opis działalności firmy

Firma Good Job rekrutuje pracowników do sektorów produkcyjnych, logistycznych oraz ogrodniczych. Poszukujemy również specjalistów w branżach budowlanych, spawaczy oraz monterów. Codziennie dostajemy nowe oferty pracy od naszych sprawdzonych klientów. Bezpieczeństwo, fachowa pomoc w sprawach formalnych oraz zadowolenie naszych klientów ,to dewiza naszej firmy.KRAZ 11653

PRACOWNIK LINII PRODUKCYJNEJ (owoce i warzywa)

Opis stanowiska

Firma Good Job rekrutuje pracowników do sektorów produkcyjnych, logistycznych oraz ogrodniczych 11653.

SPECYFIKA PRACY: Praca manualna polegająca na sortowaniu, krojeniu i przygotowywaniu warzyw i owoców do następnego etapu na linii produkcyjnej. Praca w warunkach chłodniczych.

MIEJSCE PRACY: Holandia, Warmenhuizen (okolice Alkmaar)

Wymagania

- dyspozycyjność na min. pół roku
- komunikatywny język angielski
- mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B
- dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
- chęć i motywacja do pracy

Oferujemy

- gwarantowane 30h/tyg z możliwością nadgodzin!
- atrakcyjny dodatek zmianowy
- zakwaterowanie na czas zatrudnienia
- atrakcyjne wynagrodzenie
- legalną pracę u sprawdzonego klienta (na warunkach holenderskich)
- pomoc polskojęzycznego koordynatora na miejscu
- ubezpieczenie zdrowotne