Branża

  • Produkcja

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Tilburg
    (Niderlandy)

Praca na stanowisku Pracownik produkcji Holandia

Tilburg

, Axell Employment

Pracownik produkcji Holandia
Tilburg

Opis stanowiska

Dla naszego klienta będącego wiodącym , międzynarodowym specjalistą w dziedzinie obróbki powierzchni  oraz lakierowaniu proszkowym poszukujemy pracowników produkcyjnych.

Opis zadań:

  • wieszanie odpowiednich elementów aluminiowych na metalowe stelaże  w celu przygotowania pod proces malowania/ lakierowania
  • kontrola jakości produktu gotowego
  • pakowanie oraz układanie produktów na palety
  • przygotowanie części do transportu, przewożenie części wózkiem paletowym

Wymagania

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie na podobnych stanowisku lub doświadczenie produkcyjne
  • znajomość języka angielskiego w stopniu średnim ( poziom E2)
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

Oferujemy:   Legalne zatrudnienie przez holenderską agencję pracy przeslij cv : jobs@axell.pl kontakt : 0048 32 337 50 20

•Możliwość długotrwałej współpracy
•Darmowy transport do pracy
•Opiekę polskich koordynatorów
•Tygodniowy system wynagrodzeń
•Pomoc w organizacji przejazdu do Holandii
•Pomoc w uzyskaniu niezbędnych dokumentów wymaganych do podjęcia pracy w Holandii
•Możliwość zdobycia holenderskich uprawnień i certyfikatów
•Odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie