Branża

  • Zdrowie/uroda/rekreacja

Oczekiwane wykształcenie

  • Magister

Lokalizacje

  • Warszawa (Praga-Północ)
    (03-715)

Praca na stanowisku Kierownik Apteki

Warszawa (Praga-Północ)

, Apteki Zdrowie

Opis działalności firmy

Apteki Zdrowie to sieć aptek powstająca w województwie mazowieckim. Tworzymy apteki na najwyższym, europejskim poziomie zapewniając pacjentom możliwie pełną opiekę oraz wysoką satysfakcję z zakupów. Ze względu na dynamiczny rozwój oraz ciągłe poszukiwanie nowych lokalizacji, firma daje duże możliwości rozwoju zawodowego.

Kierownik Apteki

Opis stanowiska

Apteki Zdrowie to sieć aptek powstająca w województwie mazowieckim. Tworzymy apteki na najwyższym, europejskim poziomie zapewniając pacjentom możliwie pełną opiekę oraz wysoką satysfakcję z zakupów.

Ze względu na dynamiczny rozwój oraz ciągłe poszukiwanie nowych lokalizacji, firma daje duże możliwości rozwoju zawodowego.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • nadzór merytoryczny i fachowy nad działalnością apteki
  • prawidłowe przyjmowanie i realizowanie recept w tym sporządzanie leków recepturowych i aptecznych  zgodnie z obowiązującymi przepisami i ich retaksowanie
  • prawidłowe przyjęcie dostawy i potwierdzenie jej  zgodności z zamówieniem
  • comiesięczna analiza terminu ważności preparatów w magazynie aptecznym

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego farmaceutycznego z uprawnieniami do pełnienia funkcji Kierownika Apteki;
  • minimum 1-rocznego doświadczenia na stanowisku Kierownika Apteki;
  • doskonałej znajomości programu KAMSOFT oraz obsługi komputera w tym pakietu MS Office;
  • doskonałej wiedzy merytorycznej;
  • doskonałych umiejętności sprzedażowych;
  • umiejętności zarządzania zespołem;
  • umiejętności zarządzania magazynem;
  • umiejętności organizacji pracy własnej;
  • wysokiej kultury osobistej;
  • dyspozycyjności i sumienności;
  • efektywności w prowadzeniu apteki.

Oferujemy

  • stabilność zatrudnienia
  • odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • możliwość rozwoju zawodowego wraz z rozwojem naszej sieci