Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Oczekiwane wykształcenie

  • Licencjat

Lokalizacje

  • Lubin
    (59-300)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Rekrutacji

Lubin

, Human Services

Specjalista ds. Rekrutacji
Lubin

Opis stanowiska

• Samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych,
• Pozyskiwanie i selekcja kandydatów,
• Kontakt z Kandydatem oraz Klientem,
• Aktualizowanie bazy kandydatów oraz informacji o procesach rekrutacji,
• Tworzenie raportów i zestawień,
• Udział w działaniach służących budowaniu wizerunku firmy.

Wymagania

• Minimum 2 lata doświadczenia na podobnych stanowisku,
• Znajomość technik oraz narzędzi rekrutacji i selekcji,
• Samodzielność, otwartość, inicjatywa oraz zorientowanie na rezultat,
• Mile widziana znajomość j. rosyjskiego.

Oferujemy

• Ciekawa praca dająca duże możliwości rozwoju zawodowego,
• Świetna atmosferę oraz wyjątkowa kultura organizacyjna,
• Atrakcyjne wynagrodzenie.