Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Lipsko
    (27-300)

Praca na stanowisku Inżynier Automatyk

Inżynier Automatyk
Lipsko

Opis stanowiska

• Prowadzenie bieżącego nadzoru, usuwanie usterek i koordynowanie prac nad utrzymaniem w sprawności urządzeń
elektronicznych, elektrycznych i układów automatyki maszyn produkcyjnych i innych na terenie zakładu ;
• Udział w opracowywaniu planów remontów i przeglądów w/w urządzeń, nadzór nad ich realizacją oraz
minimalizowanie czasu przestojów linii produkcyjnych, urządzeń i systemów w przypadku awarii;
• Planowanie zakupów i prowadzenie rejestru i nadzoru nad zabezpieczeniem niezbędnych części zamiennych i
materiałów eksploatacyjnych dla urządzeń podległych Inżynierowi Automatyki,
• Prowadzenie przeglądów i stałej oceny stanu technicznego urządzeń, elektronarzędzi, mierników elektrycznych, oraz
warunków ich eksploatacji;
• Przygotowywanie założeń technicznych, jakościowych oraz kosztowych nowych projektów we współpracy z innymi
działami firmy
• Udział w kontrolowaniu i prowadzeniu podstawowej dokumentacji serwisowej maszyn i urządzeń w zakresie
elektryki i automatyki
• Wykonywanie innych prac zleconych przez bezpośredniego przełożonego lub Kierownika Fabryki.
• Szkolenie pracowników działu oraz produkcyjnych w zakresie prawidłowej eksploatacji urządzeń elektronicznych,
elektrycznych i układów automatyki;

Wymagania

• Wykształcenie wyższe kierunkowe, minimum średnie z kilkuletnim doświadczeniem na podobnym stanowisku
• Znajomość języka angielskiego;
• Umiejętność obsługi komputera / oprogramowanie MS Office ;
• Umiejętność pracy w zespole, zdolności organizacyjne i interpersonalne.
• Dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych (wskazane prawo jazdy kategorii B)
• Umiejętność czytania dokumentacji technicznej oraz schematów elektrycznych (Uprawnienia SEP – eksploatacja do
1kV).

Oferujemy

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w międzynarodowej znanej firmie;
• Możliwość podróżowania za granicę, rozwoju i zdobycia doświadczenia;
• Wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska
• Szkolenia zawodowe
• Coroczne wakacje, zgodnie z obowiązującym układem zbiorowym