Branża

  • Bankowość / Księgowość

Lokalizacje

  • Lipsko
    (27-300)

Praca na stanowisku Management Accountant

Management Accountant
Lipsko

Opis stanowiska

-Wykształcenie wyższe w zakresie Finansów, Rachunkowości lub Zarządzania;

-Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w przedsiębiorstwie produkcyjnym

-Dobra znajomość języka angielskiego;

-Zdolność analitycznego podejścia do problemów.

Wymagania

-Przygotowywanie raportów i analiz kosztów oraz odchyleń produkcyjnych;

-Przygotowywanie uzgodnień sprzedaży, zapasu i konsumpcji materiałów

-Przygotowywanie analiz kosztów standardowych produktów;

-Zapewnianie Kierownictwu Firmy niezbędnych informacji w procesie podejmowania decyzji;

-Przygotowywanie kalkulacji rezerw zgodnie z polityką Firmy.

Oferujemy

-Pracę w międzynarodowej organizacji

-Bardzo dobre warunki pracy;

-Możliwość rozwoju i szkolenia