Branża

  • Gastronomia

Oczekiwane wykształcenie

  • Gimnazjalne

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku Przyjmowanie zamówień - call center

Przyjmowanie zamówień - call center
Kraków

Opis stanowiska

- przyjmowanie zamówień internetowych i telefonicznych
- koordynowanie procesu przesyłania zamówień
- kontakt z klientem
- współpraca z innymi jednostkami firmy w celu weryfikacji zamówień
- kontrola poprawności składanych zamówień

Wymagania

 status ucznia mile widziany
- dobra znajomość obsługi komputera (windows, office)
- umiejętność rozwiązywania problemów
- samodzielność
- komunikatywność
- wysoka kultura osobista
- znajomość języka angielskiego mile widziana

Oferujemy

- pełne przeszkolenie
- zniżki na produkty należące do sieci
- atrakcyjne wynagrodzenie, zawsze terminowo wypłacane
- milą atmosferę
- elastyczność w ustalaniu grafiku