Branża

  • Zdrowie/ Opieka / Rekreacja

Lokalizacje

  • Deizisau
    (Niemcy)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku PILNE Opiekunka do samotnego pana

Deizisau

, PonaCare

PILNE Opiekunka do samotnego pana
Deizisau

Opis stanowiska

Poszukujemy opiekunki do pana z upośledzeniem umysłowym, nieagresywny, mobilny, porusza się samodzielnie, radzi sobie w higienie, sam się myje, sam się goli, nosi wkładki, bez wstawania w nocy

Miejsce: 73779 Deizisau / Niemcy
Data: od 15.04.2019 na dwa miesiące
Stawka: 1200 euro netto + 100 euro premii świątecznej

Oferujemy:
- Legalne zatrudnienie
- Zus od średniej krajowej
- Karta EKUZ
- Formularz A1
- Wsparcie koordynatora
- Zwrot kosztów podróży w wysokości 150 euro

Tel. 530 320 071 lub 15 844 17 85
rekrutacja@ponacare.pl
www.ponacare.pl

Wymagania

Język niemiecki w stopniu komunikatywnym lub dobrym

Oferujemy

Praca dla opiekunki od zaraz