Branża

  • Motoryzacja / Warsztaty

Lokalizacje

  • Rzeszów
    (35-001)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Nowych

Rzeszów

, GRH Polska

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Nowych
Rzeszów

Opis stanowiska

  • Kompleksowa obsługa Klienta na terenie salonu:
  1. diagnoza potrzeb
  2. prezentacja samochodów
  3. jazdy testowe
  4. ofertowanie po finalizację procesu sprzedaży
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Realizacja planów sprzedażowych oraz strategii handlowej firmy
  • Raportowanie wyników oraz przebiegu sprzedaży
  • Dbanie o wizerunek salonu i marki

Wymagania

  • Masz minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży
  • Znasz standardy obsługi klienta oraz potrafisz skutecznie negocjować
  • Twoje umiejętności interpersonalne i komunikacyjne stoją na bardzo wysokim poziomie
  • Jesteś dobrze zorganizowany oraz zmotywowany do osiągania jak najlepszych wyników sprzedażowych
  • Znasz język angielski w stopniu komunikatywnym
  • Interesujesz się motoryzacją

Oferujemy

  • Pracę w autoryzowanym salonie renomowanej marki w Rzeszowie.
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia powiązany z osiąganymi wynikami sprzedażowymi
  • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania kompetencji
  • Narzędzia potrzebne do pracy
  • Rozbudowaną ścieżkę profesjonalnych szkoleń
  • Miłą i przyjazną atmosferę w pracy