Branża

  • Ubezpieczenia

Lokalizacje

  • Gdynia
    (80-801)

Praca na stanowisku Team Leader

Team Leader
Gdynia

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Wdrażanie nowych pracowników
  • Kierowanie zespołem
  • Realizacja ustalonych planów sprzedażowych
  • Motywowanie, szkolenie, obsługa i kontrola wyników podległych agentów
  • Raportowanie wyników sprzedaży i dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętności interpersonalne oraz wywierania wpływu
  • Zaangażowanie oraz proaktywność
  • Minimum średnie wykształcenie

Oferujemy

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o świadczenie usług
  • Pracę w międzynarodowym środowisku