Branża

  • Kasjerzy / Ekspedienci

Lokalizacje

  • Rzeszów
    (35-001)

Praca na stanowisku Sprzedawca w sklepie z zabawkami

Rzeszów

, GRH Polska

Sprzedawca w sklepie z zabawkami
Rzeszów

Opis stanowiska

•Profesjonalna obsługa klientów sklepu

•Aktywna sprzedaż zabawek i akcesoriów dziecięcych

•Przedstawianie aktualnych ofert i promocji

•Obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego

•Utrzymywanie porządku i czystości na sklepie

Wymagania

Dyspozycji do pracy na 2 zmiany (9:00-17:00 i 13:00-21:00)

•Status studenta zaocznego mile widziany

•Komunikatywności i łatwości nawiązywania kontaktów oraz predyspozycji do wykonywania zawodu sprzedawcy

•Miłej aparycji

•Doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta mile widziane

Oferujemy

Pracę od poniedziałku do piątku

•Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie

•Wynagrodzenie 14,70 zł brutto, później możliwość negocjacji warunków finansowych

•Pracę w młodym zespole

•Możliwość zdobycia nowego doświadczenia i rozwoju zawodowego