Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Gdynia
    (80-801)

Praca na stanowisku Doradca klienta ds. ubezpieczeń

Doradca klienta ds. ubezpieczeń
Gdynia

Opis stanowiska

  • Prowadzenie spotkań z Klientami
  • Realizowanie celów sprzedażowych
  • Utrzymywanie relacji z Klientami

Wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży
  • Umiejętności interpersonalne oraz wywierania wpływu
  • Zaangażowanie oraz proaktywność
  • Minimum średnie wykształcenie

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, brak górnej granicy zarobków
  • Umowa o świadczenie usług
  • Praca w dobrze prosperującym zespole
  • Pula potencjalnych klientów na start