Branża

  • Produkcja

Oczekiwane wykształcenie

  • Podstawowe

Lokalizacje

  • Bad Sobernheim
    (Niemcy)

Praca na stanowisku OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO (K/M) - NIEMCY

Bad Sobernheim

, Concept Plus Sp. z o.o.

Opis działalności firmy

Agencja Pracy Concept Plus, posiadając swoje siedziby w Niemczech, Polsce i Holandii, jest bardzo szybko rozwijającą się firmą doradztwa personalnego. Do naszych usług należą: pośrednictwo pracy, rekrutacja pracowników oraz leasing pracowniczy.

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO (K/M) - NIEMCY

Opis stanowiska

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta, specjalizującego się w produkcji granulatu z tworzyw sztucznych, pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Bad Sobernheim (Rheinland-Pfalz)
Zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy!

Zakres obowiązków:
- Skanowanie, załadunek i rozładunek towarów w tzw. big bags zgodnie z przyjętymi zasadami
- Kontrola i napełnianie silosów
- Transport wewnętrzny towarów
- Przenoszenie towarów z 18 metrowych regałów przy pomocy wózka widłowego wysokiego składu
- Dbanie o czystość w miejscu pracy

Wymagania

Wymagania:
- Wytrzymałość fizyczna
- Samodzielność i poczucie odpowiedzialności
- Aktualne uprawnienia na wózek widłowy
- Znajomość języka niemieckiego na poziomie A2– wymóg konieczny
- Gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie - od 2. miesiąca pracy ok. 1550€ netto!
- Przejrzysty system awansów
- Umowę o pracę na warunkach niemieckich
- 4 tygodnie szkoleń z zakresu logistyki oraz obsługi wózka widłowego wysokiego składu (w okresie szkoleń otrzymuje się wynagrodzenie)
- Bezpłatny kurs języka niemieckiego
- Komfortowe warunki mieszkaniowe
- Talony na benzynę o wartości 40€
- 30 dni urlopu w roku oraz dodatek urlopowy
- Wsparcie w załatwianiu wszelkich spraw urzędowych