Branża

  • Produkcja

Oczekiwane wykształcenie

  • Gimnazjalne

Lokalizacje

  • Skoczów
    (43-430)

Praca na stanowisku Pracownik produkcji - z dojazdem Chybie Mnich Drogomyśl Pierściec

Pracownik produkcji - z dojazdem Chybie Mnich Drogomyśl Pierściec
Skoczów

Opis stanowiska

Agencja Pracy Interim M.Jaworska & M.Raczak Sp.J. (certyfikat nr 6622) dla swojego Klienta z branży automotive w Skoczowie poszukuje pracowników produkcji.

Zakres obowiązków:

- Odbieranie wyrobu gotowego z wtryskarki
- Obcinanie nadmiaru wyrobu gotowego
- Proste prace produkcyjne

Wymagania

Wymagania:

- Dobry stan zdrowia - praca stojąca
- Sprawność manualna
- Chęci do pracy
- Gotowość do pracy od zaraz

Oferujemy

Charakterystyka:

- Umowę o pracę tymczasową (umowy miesięczne przedłużane z zachowaniem ciągłości pracy)
- Praca w systemie dwunastogodzinnym: dwa dni pracuje się w godzinach: 06:00-18:00 , 18:00-06:00, następnie dwa dni wolnego i znów dwa dni pracy w godz. 06:00-18:00 , 18:00-06:00 i dwa dni wolnego
- Stawki na zmianie I i II: 13,39 brutto/h, na zmianie III: około 16,07 brutto/h + nadgodziny za pracę w dni wolne + nadgodziny za przekroczenie czasu normatywnego pracy + PREMIA 200 PLN za każdy pełen przepracowany miesiąc bez absencji chorobowej. Średnie miesięczne wynagrodzenie wynosi od 2600-2800 zł brutto.
- Miejsce pracy: Skoczów
- Możliwość przejścia do pracy bezpośrednio pod firmę po okresie około 6 miesięcy
- Bezpłatny dojazd z następujących miast: Strumień, Chybie, Mnich, Drogomyśl, Zaborze, Pierściec
- Dofinansowanie do obiadów po pierwszym miesiącu pracy
- Praca od zaraz