Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Mielec
    (39-300)

Praca na stanowisku Asystent ds. Księgowości

Mielec

, GRH Polska

Asystent ds. Księgowości
Mielec

Opis stanowiska

• Nadzór nad obiegiem dokumentów w firmie

• Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej

• Wsparcie działu księgowości w bieżących pracach

• Pomoc w formalno-rachunkowej kontroli dokumentów księgowych

• Sporządzanie zestawień i raportów

Wymagania

• Wykształcenie wyższe kierunkowe

Znajomość zagadnień księgowych i rachunkowych

• Zdolności analityczne

• Umiejętność obsługi urządzeń biurowych

• Bardzo dobrej znajomości programów Ms Excel i Ms Word

Oferujemy

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

• Pracę biurową od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00

• Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dużej firmie z branży produkcyjnej i rozwoju zawodowego w kierunku samodzielnego specjalisty

• Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (m.in. ubezpieczenie grupowe na korzystnych warunkach - również dla członków rodzin pracownika; kartę Multisport dofinansowaną 70/30)