Branża

  • Administracja / Biuro

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Ostróda
    (14-100)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Pracownik biurowy

Ostróda

, Manbroker Sp.zo.o.

Pracownik biurowy
Ostróda

Opis stanowiska

Agencja Pracy Tymczasowej Manbroker Sp. zo.o. (Kraz 8724) poszukuje dla Klienta z obszaru administracji publicznej kandydatów na stanowisko

Pracownik Administracyjno - Biurowy
(ZASTĘPSTWA podczas nieobecności i urlopu)

Obowiązki:

- bieżąca obsługa kancelarii

- obsługa sprzętów biurowych

- przyjmowanie, ewidencjonowanie korespondencji przychodzącej tradycyjnej oraz elektronicznej

Wymagania

Wymagania:
- konieczne - doświadczenie w pracy biurowej
- wykształcenie minimum średnie
- płynne poruszanie się w środowisku MS Office, Outlook
- znajomość obsługi sprzętów biurowych
- wysoka kultura osobista
- dokładność, sumienność

Oferujemy

Oferujemy:
- pracę dodatkową
- stawkę 18,50 zł brutto/h
- umowę zlecenie
- możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w GDDKiA w oddziale w Ostródzie.