Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Oczekiwane wykształcenie

  • Magister

Lokalizacje

  • Gdynia
    (80-801)

Praca na stanowisku Specjalista ds. rekrutacji

Specjalista ds. rekrutacji
Gdynia

Opis stanowiska

  • Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych
  • Poszukiwanie nowych źródeł pozyskiwania talentów
  • Przygotowanie ogłoszeń rekrutacyjnych
  • Selekcja dokumentów aplikacyjnych
  • Organizacja i prowadzenie spotkań rekrutacyjnych
  • Budowanie i utrzymywanie stałych relacji z kandydatami
  • Cykliczne raportowanie przebiegu procesów rekrutacyjnych

Wymagania

Oczekujemy:

  • Minimum rocznego doświadczenia w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych
  • Doświadczenia w efektywnym prowadzeniu poszukiwań metodą direct search
  • Pasji i zaangażowania w rozwój metod aktywnego dotarcia do najlepszych kandydatów
  • Umiejętności efektywnego organizowania pracy
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego (min. poziom B2)
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w agencji rekrutacyjnej

Oferujemy

  • Przyjazną atmosferę pracy i pomocną dłoń w każdej sytuacji
  • Pracę w profesjonalnym zespole HR, mentoring
  • Onboarding
  • Samodzielne stanowisko
  • Stabilne zatrudnienie