Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Oczekiwane wykształcenie

  • Inżynier

Lokalizacje

  • Mielec
    (39-300)

Praca na stanowisku Inżynier procesu / konstruktor

Mielec

, GRH Polska

Inżynier procesu / konstruktor
Mielec

Opis stanowiska

  • Projektowanie narzędzi pod prasy mimośrodowe
  • Nadzór nad procesami technologicznymi w firmie
  • Tworzenie dokumentacji technologicznej
  • Wdrażanie nowego oprzyrządowania
  • Współpraca z narzędziownią oraz utrzymaniem ruchu
  • Koordynacja projektów realizowanych przez firmy zewnętrzne
  • Zamawianie komponentów potrzebnych do wykonania oprzyrządowania oraz zakupy dla działu utrzymania ruchu

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • 2 letnie doświadczenie zawodowe na podobny stanowisku
  • Dobra znajomość programów Excel oraz Solid Works
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię
  • Pracę od pn-pt w godz. 8-16
  • Realizację ciekawych projektów
  • Współpracę z doświadczonym i przyjaznym zespołem