Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Stalowa Wola
    (37-450)

Praca na stanowisku Przedstawiciel Handlowy - art. biurowe

Stalowa Wola

, GRH Polska

Przedstawiciel Handlowy - art. biurowe

Opis stanowiska

Nasz Klient, wraz z rozwojem swojej firmy poszukuje kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciela Handlowego (branża artykułów biurowych) –

Praca Home Office (zdalna); spotkanie w siedzibie firmy 1 raz w miesiącu

Do Twoich obowiązków należeć będzie:
• Pozyskiwanie i obsługa klientów na terenie województwa podkarpackiego
• Budowanie trwałych relacji z klientami
• Aktywne działania sprzedażowe materiałów biurowych, tuszów, tonerów
• Realizacja planów sprzedażowych
• Analiza i raportowanie comiesięcznej sprzedaży

Wymagania

• Masz 1 rok doświadczenie w branży artykułów biurowych - warunek konieczny
• Posiadasz bardzo dobre zdolności interpersonalne i komunikacyjne
• Jesteś osobą odpowiedzialną i zaangażowaną a co najważniejsze, skoncentrowaną na wynik
• Posiadasz prawo jazdy kat. B

Oferujemy

• Możliwość pracy w domu
• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie + prowizja
• Narzędzia do pracy: komputer, telefon, samochód
• Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania kompetencji
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w swojej branży
• Szkolenia poszerzające i rozwijające kompetencje