Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Operator maszyn

Gdańsk

, Perfect Consulting

Operator maszyn
Gdańsk

Opis stanowiska

  • Obsługa maszyn i linii w celu realizacji założonego planu produkcji.
  • Przygotowywanie linii pakujących, w tym sprawdzenie oznaczeń, założenie etykiet, ustawienie numeru serii, zmiana formatu, prawidłowe podłączenie produktu.
  • Przyjmowanie z magazynu materiałów opakowaniowych oraz pomocniczych.
  • Kontrola procesu i zgłaszanie nieprawidłowości.
  • Wypełnianie dokumentacji związanej z procesem pakowania.
  • Przestrzeganie przepisów BHP i zakładowych standardów bezpieczeństwa, jak również zgłaszanie wszelkich zagrożeń.

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne.
  • Doświadczenie w pracach produkcyjnych.
  • Umiejętność obsługi maszyn i urządzeń.
  • Gotowość do pracy zmianowej w godzinach 6:00-14:00 i 14:00-22:00.
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy oraz nauki nowych rzeczy.
  • Mile widziane będą zdolności techniczne i zmysł majsterkowicza.

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki finansowe.
  • Pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin.