Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Warszawa (Wola)
    (00-855)

Forma zatrudnienia

  • część etatu

Praca na stanowisku Praktykant/ka -Researcher

Warszawa (Wola)

, Headcount Solutions Sp. z o.o.

Praktykant/ka -Researcher

Opis stanowiska

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  •    Przygotowanie bazy firm;
  •    Zidentyfikowanie potencjalnych kandydatów;
  •    Przeprowadzanie wstępnych wywiadów telefonicznych z kandydatami ;
  •    Organizacja spotkań rekrutacyjnych;
  •    Współpraca z konsultantem prowadzącym projekty rekrutacyjne;
  •    Bieżące sprawy organizacyjne.

Wymagania

OCZEKIWANIA:

  • Osoba dynamiczna, nastawiona na realizacje celów i zadań;
  • Osoba otwarta na nowe doświadczenia, szybko nawiązująca relacje;
  • Student ostatnich lat studiów dziennych lub zaocznych, mile widziani studenci kierunku psychologii;
  • Osoba posługujący się swobodnie językiem angielskim, niemiecki mile widziany.

Oferujemy

Headcount Solutions Polska Sp. z o.o. daje równe szanse wszystkim - jedynym kryterium są zdolności i predyspozycje kandydata.

Zapraszamy do składania aplikacji w formie CV na adres: headcount@headcount.pl z dopiskiem Ref: R/Warszawa

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

www.headcount.pl