Branża

  • Reklama/ Grafika / Fotografia

Oczekiwane wykształcenie

  • Magister

Lokalizacje

  • Gdynia
    (80-801)

Praca na stanowisku Specjalista ds. komunikacji

Specjalista ds. komunikacji
Gdynia

Opis stanowiska

Do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie:

  • Współpraca z agencją PR, prowadzenie działań informacyjnych, promocyjnych
  • Organizowanie i zarządzanie reklamą w mediach
  • Przygotowywanie i nadzór nad realizacją eventów
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z podwykonawcami (fotograf, grafik, itp.)
  • Zarządzanie materiałami reklamowymi
  • Budowanie i wdrożenie strategii marketingowej w mediach społecznościowych
  • Zgłaszanie projektów do konkursów, nadzór i organizacja materiałów i dokumentacji
  • Nadzór nad organizacją pracy biura (składanie zamówień, serwis techniczny, koordynacja przebiegu dokumentów, poczta, utrzymywanie kontaktów z dostawcami, obsługa gości)

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (marketing, zarządzanie)
  • Min. 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego – poziom B2
  • Łatwość nawiązywania kontaktów, zdolności interpersonalne
  • Dobra organizacja czasu pracy, umiejętność myślenia strategicznego
  • Kreatywność, pomysłowość
  • Znajomość pakietu MS Office

Oferujemy

  • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów