Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Jasło
    (38-200)

Praca na stanowisku Sprzedawca

Sprzedawca
Jasło

Opis stanowiska

Firma Merkury powstała w 1991 roku i od początku działalności zajmuje się dystrybucją materiałów budowlanych oraz artykułów wyposażenia wnętrz. Merkury Market posiada obiekty handlowe zlokalizowane na terenie Polski, Słowacji oraz Czech.

Aktualnie do Merkury Market w Jaśle pooszukujemy osób na stanowisko:

Sprzedawca

Wymagania

Poszukujemy osób:
posiadających wykształcenie średnie,

doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane,
ambitnych i zaangażowanych w realizację powierzonych zadań,
dyspozycyjnych, odpowiedzialnych, komunikatywnych.

Oferujemy

Proponujemy:
wynagrodzenie stałe+premia
możliwość rozwoju osobistego i zawodowego oraz awansu
pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku