Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Oczekiwane wykształcenie

  • Licencjat

Lokalizacje

  • Gdynia
    (80-801)

Praca na stanowisku Stażysta/Stażystka

Stażysta/Stażystka
Gdynia

Opis stanowiska

Jeśli chcesz rozwijać się w branży HR, poznać tajniki rekrutacji i pracować w młodym i dynamicznym zespole - Perfect Consulting to miejsce dla Ciebie

 U nas nauczysz się:

  • Analizować dokumenty aplikacyjne,
  • Pozycjonować ogłoszenia,
  • Budować relacje z Klientami,
  • Szukać Kandydatów metodą Direct Search,
  • Optymalizować proces selekcji,
  • Samodzielnie prowadzić procesy rekrutacyjne.

Wymagania

Naszym głównym wymaganiem jest pozytywna energia i chęć do pracy.

Mile widziane jest doświadczenie w pracy w branży, wykszałcenie kierunkowe (zarządzanie, ZZL, psyhcologia) oraz komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy

PERFECT CONSULTING POZA WIEDZĄ, DOŚWIADCZENIEM, NARZĘDZIAMI HR – OFERUJE:

  • Dobrą atmosferę pracy,
  • Elastyczny system pracy,
  • Nowoczesne biuro w centrum Gdyni,
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów.
  • Perspektywy dalszego rozwoju zawodowego

Masz już doświadczenie? Świetnie, chętnie poznamy Twoje doświadczenie i Twój punkt widzenia.