Branża

  • Gastronomia

Lokalizacje

  • Lanslebourg
    (Francja)

Praca na stanowisku Pomoc kuchenna - 10,71 euro/h

Lanslebourg

, GRH Polska Sp. zo.o

Pomoc kuchenna - 10,71 euro/h
Lanslebourg

Opis stanowiska

Agencja Pośrednictwa Pracy GRH Polska (nr certyfikatu 16998) poszukuje dla francuskiego kontrahenta kandydatów na stanowisko:

POMOC KUCHENNA

Miejsce pracy: Lanslebourg  (Francja)

OFERTA DOTYCZY PRACY TYMCZASOWEJ

KOGO SZUKAMY?

Poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko pracownika kuchni w 3 gwiazdkowym Hotelu we Francji.

Wymagamy znajomości języka francuskiego/ angielskiego oraz doświadczenia na podobnym stanowisku.

Wymagania

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA:

  • obsługa kuchni,
  • przygotowywanie przystawek i deserów,
  • utrzymanie porządku w pomieszczeniach kuchni i socjalnych,
  • Przestrzeganie obowiązujących procedur,
  • Reprezentowanie i budowanie pozytywnego wizerunku firmy,

Oferujemy

W zamian za Twoją solidną pracę i zaangażowanie zapewnimy Ci:

  • zatrudnienie na podstawie UMOWĘ O PRACĘ tymczasową
  • pracę do 15 września z możliwością przydłużenia,
  • terminowo płatne wynagrodzenie raz w miesiącu na konto,
  • W PEŁNI DARMOWE zakwaterowanie na terenie Francji
  • Zapewnione posiłki, również w dni wolne od pracy,
  • wynagrodzenie 10,71 euro /h,
  • pracę 35h tygodniowo,
  • możliwość pracy na nadgodziny,
  • zjazdy do Polski w dogodnym dla Ciebie terminie,
  • Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ),
  • PŁATNY URLOP,
  • składki ZUS płatne od średniej krajowej,
  • i wiele innych…