Branża

  • Zdrowie/ Opieka / Rekreacja

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Rybnik
    (44-200)

Praca na stanowisku PRACOWNIK TERENOWY OPIEKI SENIORA

PRACOWNIK TERENOWY OPIEKI SENIORA
Rybnik

Opis stanowiska

UWAGA! NASZA AGENCJA NIE POBIERA ŻADNYCH PROWIZJI LUB OPŁAT OD OSÓB POSZUKUJĄCYCH PRACY LUB PRACUJĄCYCH ZA NASZYM POŚREDNICTWEM. *

Agencja Pracy Select, firma działająca w obszarze doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej, należąca do Business Solutions Wojciech Karłowski (nr W rej. Agencji Zatrudnienia: 3891), dla swojego Klienta, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Nr Ref.: PRAC/OPIEKI/SENIORA/2019
Miejsce pracy: Okolice Rybnika
Rodzaj pracy: praca stała

Poszukujemy pracowników do projektu mającego na celu wsparcie i aktywizację seniorów poprzez świadczenie usług teleopiekuńczych, usług bezpośrednich oraz budowanie sieci pomocowych w lokalnej społeczności.

Zakres obowiązków na w/w stanowisku:
- Wizyty w domach podopiecznych.
- Pomoc w organizacji i spędzaniu czasu wolnego.
- W miarę możliwości zapewnienie kontaktów z otoczeniem, a w szczególności: pomoc w załatwianiu spraw urzędowych oraz spraw w różnego rodzaju instytucjach publicznych, podtrzymywanie indywidualnych zainteresowań.
- Wykonywanie na rzecz podopiecznych czynności takich jak: sprzątanie, zakupy, rozpoznanie i zaspokojenie podstawowych potrzeb podopiecznego, podstawowe zabiegi higieniczne, wspólne spędzanie czasu, wyjście na spacer.
- Pomoc w zaspokajaniu codziennych potrzeb życiowych.

Wymagania

Wymagania, jakie stawiamy kandydatom:
- Wykształcenie w zakresie opiekuna medycznego i/lub opiekuna seniora i/lub opiekuna osoby niepełnosprawnej i/lub wykształcenie pielęgniarskie.
- Doświadczenie w pracy z seniorami, osobami, niesamodzielnymi, niepełnosprawnymi (indywidualnie lub instytucjonalnie).
- Zdolności komunikacyjne, społeczne i interpersonalne.
- Umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach.
- Mobilność (mile widziane prawo jazdy kat. B).
- Umiejętność współpracy w zespole.
- Elastyczność.

Oferujemy

Kandydatom oferujemy:
- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej firmie.
- Wynagrodzenie współfinansowane ze środków Unii Europejskiej.
- Przeszkolenie z zakresu realizowanych usług.
- Szkolenia z zakresu pracy z seniorem, komunikacji, pierwszej pomocy.
- Pełną wyzwań pracę w młodym zespole.
- Możliwość stałego doskonalenia kwalifikacji zawodowych oraz nabycia doświadczenia w pionierskiej branży jaką jest teleopieka.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami oraz nie zwracamy nadesłanych aplikacji.